Сьогодні, як ніколи, зростає роль освіти у підготовці школяра до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, екологічна ситуація погіршується. Життєво необхідно озброїти дітей знаннями, вміннями і розумінням важливості збереження власного здоров’я, формувати в учнів свідоме розуміння цінності власного життя та здоров’я, виховувати в них свідому, осмислену позицію щодо безпеки життєдіяльності.
Тому виховання здорового покоління, із сформованою культурою безпечної поведінки, з засвоєними алгоритмами дій в умовах надзвичайних ситуацій, одне з пріоритетних завдань, яке стоїть перед освітою.
Тому не зважаючи на умови карантину, класними керівниками за допомогою мережі Інтернету було проведено низку заходів в рамках «Тижня безпеки життєдіяльності та безпеки дитини». Основна мета тижня – допомогти сформувати в учнів свідоме ставлення до свого життя і здоров’я, оволодіти основами здорового способу життя, життєвими навичками безпечної для життя і здоров’я поведінки у повсякденному житті та при виникненні надзвичайних ситуацій:
- Ситуативно – рольова гра «Твоя безпека» ( 1 клас).
- Гра – тренінг «Чи може погода бути небезпечною?» ( 2 клас).
- Відеоурок обережності з тітонькою Совою «Побутові прилади» ( 3 клас).
- Флешмоб «Сірниками грався – біди набрався» ( 4 клас).
- Бесіда «Обережність не завадить» (5 клас).
- Бесіда «Безпечне життя» (6 клас).
- Консультпункт «Як зберегти життя та здоров’я в умовах карантину» ( 7 клас).
- Відеолекторій «Обережно. Петарди!» (8 клас).
- Відеоурок «Лиш той, хто про безпеку дбає, проблем в житті не має» (9 клас).
- Бесіда з елементами вікторини «Живи цікаво та безпечно» ( 10 клас).
- Перегляд навчального відеофільму «Важлива місія МНС» ( 11 клас).