Привітання з Днем знань

Дорогі діти, шановні батьки, колеги вчителі,працівники закладу освіти! Вітаю усіх вас з початком нового навчального року, з прекрасним шкільним святом – Днем знань.

1 вересня — це початок нового етапу в житті для дітей, які стали сьогодні першокласниками. Ласкаво просимо до шкільної країни! Сміливіше знайомтеся з цим дивовижним світом знань і відкриттів. Світлий шкільний клас і перша вчителька чекають на вас. Нехай уроки будуть ненудними, книги – цікавими, шкільна дружба – міцною!

Для випускників  це також особлива дата у їхньому житті, тому що залишається 1 рік шкільного життя. За цей час вони повинні прикласти всі зусилля для успішного закінчення школи. Дорогі 11-класники! Пам’ятайте, ваша подальша доля – у ваших руках. Закладіть міцний фундамент для своїх майбутніх перемог. Саме в цьому році ви повинні визначитися з вибором професії, успішно пройти тестові випробування і вступити до навчальних закладів, де ви здобудете свою улюблену спеціальність. Дерзайте – і у вас усе вийде!


Дякую усім класним керівникам, батькам, працівникам школи, завгоспу  за організацію освітнього простору здобувачів освіти. Наш заклад на сьогоднішній день є одним з найкращих у Радивилівській ОТГ. Кожен клас вирізняється своєю неповторністю та креативністю.Такого результату ми досягли тільки тому , що кожен з вас вніс свій вклад в його розвиток.

Шановні педагоги! Саме ви допомагаєте школярам осягати науки, відкриваєте для них нове, пояснюєте незрозуміле. Ви є прикладом чуйності і принциповості, ваш талант, терпіння, відповідальність – неодмінні умови успішного навчання. Нехай попереду у вас будуть нові плани, нові успіхи і досягнення! Здоров’я вам!

Сьогодні в усіх школах проходять традиційні урочистості з нагоди початку нового навчального року.

Проте через збільшення кількості випадків захворювання на коронавірус в Радивилівському районі, наш заклад освіти не розпочинає навчання у звичному режимі. Освітній процес ми розпочинаємо дистанційно  поки що до 14.09. Уроки будуть проходити за допомогою дистанційних форм навчання доти, поки ми не перейдемо у помаранчеву, жовту, або зелену епідемічну зону.

Заклад готовий приймати здобувачів освіти з дотриманням усіх протиепідемічних норм: в усі навчальні кабінети та санітарні кімнати закуплено антисептики, придбано дезінфектори, розроблено та складено графік пересування приміщенням ліцею для кожного класу, складено розклад уроків так, щоб мінімізувати скупчення дітей під час перерв.

Яким стане 2020-2021 н.р. залежатиме від кожного з нас, за усвідомлення відповідальності за себе й один за одного. Дотримання правил безпеки збереже здоров’я дітей, сімей, вчителів.

Я дуже хочу, щоб діти ходили до школи, а не навчались дистанційно. Я скучилась за ними!

Дякую усім за розуміння ! Спільними зусиллями ми справимось із усіма викликами сучасності.

Директорка ліцею                                               Ірина ПОЛЬОВА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *