Сторінками Кобзаря

В історії кожного народу є імена, які він свято береже у своїй пам’яті і з великою любов’ю та повагою передає з покоління в покоління. Є таке ім’я і в нашого народу – це Тарас Григорович Шевченко.

З метою виховання поваги до творчості Т.Г. Шевченка, його мудрого та гострого слова, в рамках проведення Шевченківського тижня з учнями 6 класу було проведено флешмоб «Сторінками Кобзаря», на якому діти декламували твори письменника, слухали запис пісень на його вірші, із задоволенням висловлювали власні думки, цитуючи твори Генія.

Долучилися до проведення тижня й учні 8 класу, з якими був проведений брейн – ринг «Знавці Шевченкового слова». Під час якого восьмикласники позмагалися на кращого знавця життя і творчості поета.

За участі учнів 7 класу було створено інформаційно- просвітницький буклет “Шляхами Тарасової долі”.

Словами шевченківських віршів було розпочато тематичний урок у 9 класі «Вплив Шевченка на літературу народів світу». Здобувачі освіти цікавим та змістовним виступом зуміли переконати присутніх, що поезію Шевченка читають та вивчають усі народи. Також діти показали свій талант і під час літературного читання ”Так заповів Тарас Шевченко”.

“Тарас Шевченко-світова наша слава” під таким гаслом пройшла година спілкування у 5класі, на якій діти читали твори, обговорювали життя і творчість Т.Г. Шевченка,  відповідали на запитання вчителя, виконували завдання різного ступеня складності, розставляли дати у хронологічній послідовності та пояснювали їх.

Відкрити  багатогранну постать поета для учнів допоміг урок – конкурс «Пізнаємо Великого Кобзаря», на якому були представлені твори геніального поета, наукова та публіцистична літератури про нього.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.