До доброго джерела – стежка втоптана завжди.

Вода є основою життя на Землі, вона використовується в усіх сферах людської діяльності, тому її значення повсякденно зростає. Не дивлячись на велику кількість річок, Україна за запасами доступних для використання водних ресурсів належить до малозабезпечених країн Європи і світу.

В зв’язку з цим 22 березня – всесвітній день води, учні 9 класу Немирівського ліцею відзначили цей день під гаслом «До доброго джерела – стежка втоптана завжди».

В цей день було проведено ряд заходів, а саме: заміри pH води Батьківських джерел, працівником Національного природного парку «Північне поділля» Михайлом Шишкою. Визначено особливість вапняної Батьківської води з pH – 7,1. Досліджено витоки, притоки і гирла головної водної артерії сіл Батьків і Немирівка річки Слонівка. Виявлено цікавий факт, що річка Слонівка, яка являється правою притокою річки Стиру іменується на деяких картах, як річка Солонівка.

І останнім етапом проведення для водних ресурсів учнями ліцею боло проведено роботу з облагородження і прибирання Батьківських джерел.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.