Спорт – це життя!

Усім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Доброю традицією стало проведення Дня фізичної культури та спорту в нашому ліцеї. Цього року педагоги та здобувачі освіти також не залишились осторонь.  Мета заходів цього дня – активізація фізкультурно-масової роботи в школі, формування у дітей мотивацій до здорового способу життя.

Розпочали свято інформаційною лінійкою, на якій учитель фізичної культури Микола КОТЮК ознайомив дітей із планом проведення Дня й закликав усіх бути небайдужими до свого здоров’я та вести здоровий спосіб життя.

Участь у заходах брали усі учні ліцею. План проведення передбачав різні спортивні заходи в залежності від вікових особливостей учнів.

З учнями 1-4 класів було проведено ранкову руханку. Усі присутні учні були приємно здивовані та виступили з пропозиціями проводити такого плану руханки частіше.

Між учнями 5-6 та 7-8 класів були проведені змагання з футболу. Ця цікава та захоплююча гра закінчилася перемогою учнів 5 та 8 класів.

Свої спортивні здібності з волейболу демонстрували 3 команди (9-11 класи). Беззаперечну перемогу здобула команда дівчат 11 класу, ІІ місце отримала команда учнів 9 класу, ІІІ місце посіла команда 10 класу.

А ще діти мали змогу спробувати свої сили під час перерв у таких видах спорту, як: піднімання гирі та підтягування на перекладині. Переможцями стали:

Піднімання гирі: І місце – Чорнобай Матвій, учень 10 класу;

                              ІІ місце – Андріюк Іван, учень 10 класу;

                              ІІІ місце – Гордієнко Станіслав.

Підтягування на перекладині: І місце – Білик Андрій, учень 9 класу;

                                                    ІІ місце – Будняк Максим, учень 9 класу;

                                                    ІІ місце – Андріюк Іван, учень 10 класу;

                                                    ІІІ місце – Мулярчук Василь, учень 9 класу.

Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою отримали всі учасники змагань. Діти продемонстрували свої спортивні здібності, техніку виконання фізичних вправ, згуртованість, дружбу. День був насичений, цікавий та змістовний. Усі переможці отримали грамоти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *