День захисника України та День Українського козацтва

Важливим елементом національно – патріотичного виховання дітей і молоді є відзначення Дня захисника України та Дня Українського козацтва.
Розуміння сутності цих свят на тлі подій у новітній історії України є відправною точкою для формування поваги і любові до своєї Батьківщини.
В класах молодшої ланки пройшли конкурсно-ігрові уроки, вікторини на козацьку тематику, акції в межах одного класу. В класах середньої та старшої школи – тематичні виховні години «Нащадки козацької слави», «Заповіді сучасним козакам», години спілкування «В єдності наша сила», «Служу вірно своєму народу», обговорення тематичних відеороликів, презентацій», «Час згадати нашу славу, брате», «Тої слави козацької повік не забудем». Учнівське самоврядування школи підготувало відео вітання, а також за їх ініціативи було проведено благодійну акцію “Допоможи воїну”. Проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнати історію своєї країни, адже нам всім потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу, потрібно навчитися пишатися тим, що ми – українці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.