Майстер-клас із оздоблення головного атрибута Великодня «Паска для воїна»

В Україні існує давня традиція випікання пасхального хліба, розписування писанок та прикрашання пасок. Одним із найвідповідальніших та найцікавіших моментів, особливо для дітей, є прикрашання Великоднього хліба. У цій справі в кожній хаті свої правила. Хтось «качає» валики, із яких потім плетуть коси, хтось робить квіточки, листочки, хрестики, або ж навіть ліпить мініатюрних звіряток.
Напередодні великого християнського свята Пасхи в Немирівському ліцеї відбувся майстер-клас із оздоблення головного атрибута Великодня «Паска для воїна».
Гостями заходу були здобувачі освіти закладу, внутрішньо переміщені діти. Педагогічні працівники продемонстрували присутнім діткам, як можна святково, апетитно і цікаво прикрасити великодній смаколик.
Учні на чолі з класними керівниками поринули в процес оформлення запашної випічки, адже така праця дає можливість проявити свій творчий потенціал, вимагає креативності. У процесі роботи звичайна, на перший погляд, випічка перетворювалася в справжній неперевершений солодкий шедевр.
Прикрашена власними руками великодня паска стане цікавим і приємним презентом для наших захисників, які стоять на сторожі нашого спокою. Також, усім дітям, які були вимушені залишити власні домівки та зустріти світле християнське свято Великодня на території нашого старостинства отримали в подарунок від педагогів великодню паску, оздоблену власноруч.

Віримо у Збройні Сили України! ❤️❤️❤️

Разом до перемоги!
Все буде Україна!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.