#Пам’ятаємоГолодомор!Зупинимогеноцид!

Пам’ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок там вписано криваво-чорним кольором. Однією з таких сторінок був голодомор 1932-1933 р.р. Не було ні війни, ні посухи. А була тільки зла воля одних людей проти інших. І ніхто не знає, скільки безневинних людей зійшло в могилу – старих і молодих, дітей, і ще ненароджених – у лонах матерів.

З метою вшанування пам’яті жертв Голодомору та виховання в учнів ціннісного ставлення до держави, поваги до її історичного минулого та збереження державних традицій в закладі було проведено низку інформаційно – патріотичних заходів. У шкільній бібліотеці організована виставка фотоматеріалів та публіцистичної літератури «Смерть мала ім’я Голод». В початкових класах проведено години пам’яті і скорботи «Голодомор – біль душі і пам’ять серця». Для учнів 5 – 11 класів було організовано годину історичної пам’яті «Жнива скорботи». Цей захід запам’ятався усім завдяки емоціям суму, жалю і співпереживання, які відчувалися у кожному слові і русі її учасників.

26 листопада запрошуємо кожну українську сім’ю о 16-й годині приєднатися до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті усім померлим від голоду».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.