Андріївські вечорниці — це завжди особлива атмосфера, де поєднуються давні традиції, народний гумор, ворожіння та щире українське тепло. Цьогоріч наше свято знову зібрало учнів, вчителів та гостей у затишній залі, наповненій співами, сміхом і яскравими барвами українських строїв.
Народні пісні, що лунали зі сцени, створювали відчуття подорожі у минуле.
Пиріжки, якими частували гостей, нагадували про родинні вечері та домашній затишок.
Веселощів додало традиційне кусання Калити — обряд, без якого не минають жодні вечорниці.
А ворожіння та театралізовані сценки подарували глядачам можливість торкнутися чарів українського календарно-обрядового дійства.
Ця подія стала ще одним доказом того, наскільки багатою є наша культура, і як важливо передавати її молодому поколінню. Адже саме завдяки таким святам учні можуть відчути красу українських звичаїв, зануритися у традиції своїх предків та пишатися власною історією.
У час, коли наша країна бореться за свободу, такі заходи стають символом незламності та єдності.
Ми з вдячністю згадуємо наших Захисників і Захисниць, завдяки яким маємо можливість зберігати й примножувати національну культуру.Щиро дякуємо усім небайдужим, які долучилися до наших донатів на підтримку ЗСУ
Завдяки вам, було зібрано 5 100 грн