У Немирівському ліцеї для учнів 6-8 класів відбулася пізнавальна лекція на тему дотримання правил дорожнього руху.
Зустріч провів старший інспектор з ювенальної превенції спільно з поліцейським офіцером громади Дубенського районного відділу поліції. Правоохоронці пояснили школярам важливість дотримання правил переходу проїжджої частини та використання світловідбиваючих елементів у темну пору доби.
Дітям нагадали про небезпеку використання навушників і телефонів під час переходу дороги. Також поліцейські розповіли, як правильно поводитися поблизу доріг і на велосипеді.
Школярі активно відповідали на запитання та ділилися власними спостереженнями. Атмосфера була жвавою, а діти отримали багато корисної інформації.
Подібні зустрічі допомагають формувати у підлітків свідоме ставлення до власної безпеки та зменшують ризик дорожньо-транспортних пригод. ![]()

